USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
24 Ağustos 2023 Perşembe 10:38

'MÜSİAD, Devletimizin ve Milletimizin Yanında'

'MÜSİAD, Devletimizin ve Milletimizin Yanında'

 

MÜSİAD Bursa Yönetimi, Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz’a nezaket ziyaretinde bulundu. Yönetim Kurulu Başkanı Alparslan Şenocak, “Devletimizin ve milletimizin yanında olmayı sürdüreceğiz.” dedi.

 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Alparslan Şenocak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları İbrahim Güney, Osman Yetim, Halil Atalay ve Murat Eryağan ile Yönetim Kurulu Üyeleri Erol Bodur ve Halil İbrahim Özgeriş, Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz’ı ziyaret etti. Başkan Alparslan Şenocak, ziyarette MÜSİAD Bursa Şubesi’nin faaliyetlerini ve projelerini anlattı.

 

‘EKONOMİYE KATMA DEĞER SAĞLIYORUZ’

MÜSİAD’ın küresel çapta 165 şube ve irtibat noktasına ulaştığını belirten Başkan Alparslan Şenocak, “13 binin üzerinde üyesi ve 60 bine yakın firmasıyla Türkiye ekonomisine katma değer sağlayan büyük bir iş dünyası kuruluşuyuz. Şube olarak, gelişmiş imalat sanayii ve ticareti sayesinde küresel bir çekim merkezi konumunda olan Bursa’mızın daha ileri noktalara ulaşması için tüm birimlerimiz ile durmaksızın çalışıyoruz. Her bir üyemizin kent ve ülke ekonomisine sağladığı katma değer ile devletimizin ve milletimizin yanında yer almaya devam ediyoruz.” diye konuştu. Şenocak, Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz’a çalışmalarında başarılar dileyerek teşekkür plaketi takdim etti. Solmaz da MÜSİAD Bursa Şubesi Yönetimine nezaket ziyareti için teşekkür ederek, başarı dileğinde bulundu.