USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
04 Eylül 2021 Cumartesi 11:50

4. KADIN EMEĞİ FESTİVALİ

4. KADIN EMEĞİ FESTİVALİ


Ankara Çankaya Belediyesinin bu yıl 4. kez düzenlediği “Kadın Emeği Festivali’ devam ediyor. 300 kadının el emeği ürünlerini satışa sunduğu festivalde, pandemi döneminde zor günler yaşayan Ankaralı müzisyenler de konserler veriyor.

Kadınların el emeği ürünlerini satışa sunduğu Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Ahlatlıbel Atatürk Parkı'ndaki festivalin ilk gününde pandemi döneminde zor günler yaşayan Ankaralı müzisyenler de konserler vererek ziyaretçilerin beğenisine sundu. Hem kadınlarla hem de müzisyenlerle ekonomik dayanışma kaynağı olan festival, 5 Eylül'e kadar devam edecek.

Ahşap eşyalardan çantaya, takıdan örgü bebeklere kadar Çankayalı kadınların el emeği ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sunulurken, ilk gün dört konserle taçlandı. Festivali ilk saatlerinden itibaren gezen Başkentliler, Mustafa Şahan, Didem Çetinkaya ve İ-Pop grubu konserlerinde dans ve müziğin keyfini çıkartırken, günün finali keman virtüözü Canan Anderson yaptı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doğru haber, Son dakika, Bursa iş dünyası, Bursa hava durumu, Bursa ekonomi haberi, Bursa kapalıçarşı, Piyasa, Döviz, Altın, Ekonomi, Ekonomi Haberleri, Dolar, Euro, Bitcoin