USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
22 Mayıs 2021 Cumartesi 14:14

“ALTIN HER ZAMAN KAZANDIRIR”

“ALTIN HER ZAMAN KAZANDIRIR”

Bursa’da 2015 yılında temellerini atan ve inşaat sektöründe kısa süre içerisinde söz sahibi olan Makaza Altın İnşaat 6. Yılını da geride bıraktı. Altın İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altın “Dünyanın ve ülkemizin geçtiği bu zor günlerde pandemi koşullarına rağmen projelerimize tüm hızıyla devam etmekteyiz. Bize güvenen ve bizim için değerli olan müşterilerimize verdiğimiz sözleri yerine getirdik ve getirmeye devam edeceğiz.” dedi. 

 

Makaza Altın İnşaat, Bursa’da Hasanağa ve Kayapa bölgelerinde devam eden projeleri ile birlikte toplamda 325 daire ve 13 dükkandan oluşan 7 projeye imza atmıştır. 2021 yılı başında başlanan Gold Life Bulvar Elite projesi ile müşterilerine birçok açıdan fark oluşturan yaşam alanları sunmaktadır.  Kişiye özel villa projeleri ile de inşaat sektöründe tecrübeler edinen Altın inşaat 2021 senesine girilirken 2 adet villa projesini teslim etmiştir. 

 

Altın İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altın İnşaat sektöründeki 14. yıllık tecrübesiyle Altın İnşaat olarak sektörde 6.yılı geride bıraktıklarını ifade ederken şöyle konuştu, “Altın İnşaat olarak 6. Yılımızı Bursa’ya değer katan projelerle geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Altın İnşaat olarak dinamik kadromuz ile durmadan yolumuza devam ediyoruz. Zor süreçlerde de projelerimize ara vermeden başarıyla tamamladık.” dedi.

 

 

 

PANDEMİ KOŞULLARINA RAĞMEN 

 

Altın İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altın 2020 yılının ilk çeyreğinde başlayan ve ülkemizde de kısa süre içerisinde önemli etkilere yol açan pandemi süreci tüm sektörleri olduğu gibi inşaat sektörünüde derinden etkilediğini ifade ederek şöyle devam etti, pandemi sürecinde birçok inşaat firmasının bu süreçte etkilenerek projeleri sekteye uğradığına, küçülmeye gittiğine şahit olduk. Altın inşaat olarak bu zor şartlarda müşterilerimizden ve bize güvenen insanların desteği ile yara almadan çalışanlarımızın sağlık tedbirlerini de alarak projelerimize devam ettik. 2021 başlarında oturuma başlayan ve aynı dönemde yeni başladığımız projemiz kriz dönemini fırsata çevirdiğimizin göstergesidir düşüncesindeyiz.” dedi.

 

 

 

7/24 PROJE TAKİP İMKANI 

 

Bursa’da inşaat sektörüne yeniliklerle farklı bir soluk getiren Altın İnşaat’ın anlık takip sistemini anlatan Altın, “Tüm projelerimiz için her cumartesi günü bilgilendirme gruplarımızı görevlendiriyoruz. Proje ismiyle açılan sosyal medya guruplarına haftalık yapılan işler düzenli olarak atılır. Blok blok nerede hangi işlem uygulandıysa bir haftalık periyotlar halinde daire sahiplerine iletiliyor. Ayrıca şantiye alanlarına kurduğumuz kamera sistemleriyle 7 gün 24 saat izleyebilme imkanı sunuyoruz. İşin en önemli kısmı şüphesiz güven. Sloganımızda olduğu gibi ilk günden bu yana ‘Temelimizde güven var’ mottosunun içini doldurarak hizmetlerimize devam ediyoruz.” dedi. 

 

 

BÖLGE TERCİHLERİMİZ ve BULVAR ELİTE…

 

“Bursa’nın her bölgesi bizim için değerli ancak Bursa halkı kalabalıktan, stresten ve şehrin yoğunluğundan kaçmak istiyor. Şehirle iç içe yeşil alanı fazla yaşanabilir bir bölgeye ihtiyaç her geçen gün artıyor. Pandemi dönemi bizlere bu ihtiyacı bir kez daha gösterdi. 2015 yılından bu yana bu ihtiyaçların ve yapılaşmanın öngörüsünde bulunarak Altın inşaat olarak Hasanağa, Kayapa ve Balkan bölgelerini tercih etmiş bulunmaktayız. Önümüzdeki süreçte faaliyet gösterdiğimiz bu bölgelerin dışında müşteri taleplerinden de kaynaklı olarak Mudanya bölgesinde de bir çalışma ve araştırmalara başlamış bulunmaktayız.  Biten ve başlamakta olan projelerimizin müşterilerimiz ve çevrede oturan halk tarafından ilgi çekmesi bizi devam ettiğimiz yolda fazlasıyla motive ediyor. Bulvar Gold Life Bulvar Elite de bölgede çok rağbet gören,  çevredeki diğer projelere göre ezber bozan, yeşil ve sosyal alanlarının fazlalığı, kapalı otoparkı, akıllı ev sistemi gibi artıları ile üzerine koyarak ilerlediğimiz bu yolda bizim ve müşterilerimiz için önemli bir yere sahip.” diyerek sözlerine devam eden Altın;  bölgenin otobana olan yakınlığı ile şehir trafiğine girmeden Mudanya Yolu, Ankara Yolu, Yalova Yolu’na ulaşım rahatlığı ve Şehir Hastanesi, Teknosab, Sanayi bölgeleri(Akçalar,Hasanağa,Kayapa) ulaşım kolaylığı da bölgenin gelişimine ve rağbet görmesine  fazlasıyla katkı sağlıyor.  

 

 

 

YATIRIM DEĞERİ İLE AVANTAJLI PROJELER

 

Altın İnşaat’ın bölgesine değer katan projeleriyle her zaman kazandırdığını ifade eden Mustafa Altın,  Şuana kadar geride bıraktığımız projelerimiz de fark yaratan işlere imza attık, yatırım değeri ile müşterilerin tercih ettiği başlıca firmalardan biri olduk. Faaliyette olduğumuz balkan mahallesinde inşaata başlayan ilk firma olarak bizi tercih eden müşterilerimizin konut değerlerinde  %70-%80 seviyelerinde artış göstermesi bizim ve Altın İnşaat’ı tercih eden müşterilerimiz için önemli bir oran. Faaliyette olduğumuz bölgeye yön veren firmalardan biri olan ve ilerleyen süreçte Bursa’nın önemli lokasyonlarında projeler yapmak için çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Altın;  “Biz büyüdükçe Bursa’ya ve Bursa halkına daha çok hizmet edeceğiz bizi tercih eden herkes kazanmaya devam edecek” dedi.

 

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİMİZ

 

 Altın İnşaat Genel Müdürü Ahmet Sezer  ‘’Firma olarak projelerimizin kullanışlı planları, kalitesi ve düşünülmüş ince detaylar ile birlikte bizi rakiplerimizden ayıran en önemli faktör müşteri ilişkilerimiz. Temelden veya bitmiş projelerimizdeki satış süreçlerimizde öncesi ve sonrası olmak üzere müşterilerimize sağladığımız şeffaf ve doğru bilgi akışı ile alışılagelmişin dışında bir yol izliyoruz. Bizim hayata geçirmeyi amaçladığımız bitmiş bir inşaat tesliminden ziyade müşterilerimize ve ailelerine güzel günler geçirebilecekleri bir yaşam alanı oluşturmaktır. Bu memnuniyet çerçevesini müşterilerimizin ihtiyaç ve düşüncelerine önem vererek projelerimize devam edeceğiz.

 

 

MUSTAFA ALTIN KİMDİR?

 

Mustafa Altın, Bursa’nın Orhaneli ilçesinde 1981 yılında dünyaya geldi. Evli ve biri erkek biri kız olmak üzere 2 çocuk babası olan Altın, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden mezun oldu. Altın aynı zamanda Bursa’nın köklü okullarında 5 yıl boyunca öğretmenlik yaptı. İşletme Yönetimi Yüksek Lisansını başarıyla tamamlayan Mustafa Altın, doktora öğrencisi olarak eğitim hayatına da devam ediyor.  

 

Aile şirketlerinin imza attığı; Asya İş Merkezi, Plaza 16 gibi Bursa’da önemli inşaat projeleri ve onların işletmelerinde görev yapan Mustafa Altın, bu tecrübelerin ışığında 2015 yılında kurduğu Makaza Altın İnşaat firmasında Yönetim Kurulu Başkanlığı’nda Hasanağa bölgesinde Gold Life 1, Gold

 

Life 2, Gold Life Butik, Gold Life Bulvar ve Gold Life Bulvar Elite projeleri, Kayapa’da ise Altın Yaşam ve Altın Bahçe projeleri ile Bursa’nın önde gelen müteahhitleri arasında yer alıyor.  Dış ticaret anlamında da girişimlerine hız veren Makaza Altın İnşaat faaliyetlerini dinamik kadrosu ile hız kesmeden devam ettiriyor.