USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
11 Eylül 2021 Cumartesi 16:54

ANKARA-BAĞDAT TİCARET HATTI GÜÇLENECEK

ANKARA-BAĞDAT TİCARET HATTI GÜÇLENECEK

Irak Devleti Ankara Büyükelçiliği Diplomatları, Sanayici iş Kadınları ve İş Adamlari Konfederasyonu SANKON Genel Merkezini ziyaret ederek iki ülke ticaretini geliştirme yönünde fikir alışverişinde bulundu.

Irak Devleti Ankara Büyükelçiliği Diplomatı birinci müsteşarı Oday Abdulmajeed Müsawi, SANKON Genel Merkezini ziyaret etti. SANKON genel merkezinde yapılan toplantıya SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu ve yardımcıları hazır bulundu. Ziyarette Türkiye-Irak ilişkilerine değinerek, iki ülke arasındaki ilişkilerin çok güçlü ve üst düzeyde olduğuna değinen Müsawi, iki ülke arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilere katkı sağlamak amacıyla SANKON kuruluşu ile işbirliği yapmaya hazırız olduklarını belirtti.

Ziyarette söz alan SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu ise Türkiye ile Irak arasında ekonomik ve ticari ilişkilere katkı sağlamak amacıyla Irak Devleti Ankara Büyükelçiliği ile işbirliği içerisinde çalışmaya hazırız olduklarını ifade etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haberin Doğrusu, Bursa haber, Bursa son dakika, Doğru haber, Son dakika, Bursa iş dünyası, Bursaspor, Bursa hava durumu, Bursa nöbetçi eczaneler, Bursa ekonomi haberi, Bursa kapalıçarşı, Bursa trafik durumu