USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
30 Mart 2022 Çarşamba 10:39

Borsa Personeline ‘Zaman Yönetimi’ Eğitimi

Borsa Personeline ‘Zaman Yönetimi’ Eğitimi

Bursa Ticaret Borsası (Bursa TB), çalışan verimini artırarak üyelerine çok daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek amacıyla, kurum personeline yönelik ‘Etkili Zaman Yönetimi’ eğitimi gerçekleştirdi.

Bursa TB Konferans Salonu’nda, 2022 yılı eğitim planı çerçevesinde düzenlenen eğitime Genel Sekreter Fehmi Yıldız ile birlikte tüm kurum personeli katıldı. Faveo Danışmanlık Genel Müdürü Barış Gül tarafından verilen eğitimde, zamanı etkili kullanmanın önemi anlatıldı.

‘ÖNCELİK, ÜYELERİN MEMNUNİYETİ’

Bursa TB Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı, kurum içi çalışan eğitimine büyük önem gösterdiklerini kaydederek “Bir yandan Borsamızı hayata geçirdiğimiz projeler ile büyütmeye devam ederken, diğer yandan kurum içi eğitim çalışmalarımıza öncelik veriyoruz. Faveo Danışmanlık iş birliğiyle düzenlediğimiz eğitimle en kıt ve en değerli kaynak olan zamanın nasıl daha etkin kullanılabileceğine ilişkin verimli bir eğitim gerçekleştirdik. Bu eğitimlerle kurum içi hizmet kalitemizi artırarak üye memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyoruz. Bursa Ticaret Borsası olarak önceliğimiz üyelerimiz düşüncesinden hareketle çalışma arkadaşlarımıza yönelik eğitim faaliyetlerimize devam edeceğiz” diye konuştu.