USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
29 Mayıs 2023 Pazartesi 14:47

Burkay, Seçim Sonuçları İçin Ne Dedi?

Burkay, Seçim Sonuçları İçin Ne Dedi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesiyle ilgili BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

 

Burkay: Var Gücümüzle Çalışacağız

Burkay'ın açıklamasında, "Türkiye’de bir kez daha milli iradenin tecelli ettiği Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde gösterdiği başarıyla yeniden milletimizin büyük teveccühünü kazanan Cumhurbaşkanımız Sayın Rece Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyorum. Örnek bir katılım oranıyla sandığa giden milletimiz, üstün ferasetiyle tercihini net olarak ortaya koymuştur. Sonuçların ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Demokrasi geleneğimize yakışır bir şekilde geçen seçim süreçlerini artık geride bıraktık. Şimdi önümüzde yeni bir yüzyıl ve yeni hedefler var. Cumhuriyetimizin 100. yılında ülkemizin “Türkiye Yüzyılı” hedeflerine ulaşması için bugüne kadar olduğu gibi yine hep birlikte var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz." ifadeleri yer aldı.

 

Uğur: Hayırlara Vesile Olsun

BTSO Meclis Başkanı Ali Uğur da "Milletimizin teveccühünü kazanarak yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı kutluyor, demokrasi geleneğimize yakışır şekilde tecelli eden milli iradenin ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum." değerlendirmesini yaptı.