USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
21 Ekim 2022 Cuma 18:00

Bursa'da Gayrimenkule Yenilikçi Bakış Açısı

Bursa'da Gayrimenkule Yenilikçi Bakış Açısı

Bursa’da 3 genç girişimci tarafından kurulduğu günden itibaren gayrimenkul sektörüne yenilikçi bir bakış açısı kazandıran Kristal Gold Gayrimenkul, uzmanlık ve bilginin yanı sıra ekip gücünün öneminin vurgulanması gerektiğine inanarak, mali müşavirlik, saha çalışması ve dijital medya kullanımı gibi ofis içi eğitimleriyle de iş ortaklarına destek sağlıyor.

 

3 GENÇ GİRİŞİMCİ KURDU

Bursa’da 2022 Şubat ayında üç genç girişimci Timuçin Değirmenci, Birsen Melek Tosun ve Sevgi Karadeniz tarafından kurulan Kristal Gold Gayrimenkul, uzun yıllar gayrimenkul sektöründe olan satış ve yönetim tecrübelerine yenilikçi bir bakış açısı kazandırdı. Bilginin paylaşarak çoğalacağından hareketle çalışmalarına ağırlık veren kurucular, sektörde uzmanlık ve bilginin yanı sıra ekip gücünün öneminin vurgulanması gerektiğine inanarak, iş ortaklarını ve ekip arkadaşlarına mali müşavirlik, saha çalışması ve dijital medya kullanımı gibi konularda ofis içi eğitimlerle destek veriyor.


İLK 7 AYDA 20 İŞ ORTAĞI VE YÜKSEK İŞ HACMİ
Kristal Gold Gayrimenkul’un kurulduğu ilk yedi ayında 20 iş ortağı ve yüksek iş hacmine ulaştığını belirten Kristal Türkiye Gold Gayrimenkul Broker’ı Birsen Melek Tosun, “Kristal Gold Gayrimenkul, çatısı altında bulunduğu Kristal markası ile birlikte değerler etrafında toplanır. Birliktelik, uyum, paylaşım ve inovasyon. Ar-Ge çalışmaları ile projeler geliştirerek hem iş ortaklarına hem de sektöre öncü destekler sağlamak amacındadır. Geliştirdiği tüm projeler ile birlikte esas aldığı unsur müşterilerine ve birlikte çalıştığı iş ortaklarına fayda ve değer sağlamaktır” ifadelerini kullandı.