USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
24 Şubat 2021 Çarşamba 14:21

BURSA'DAN HAKKARİ'YE MALZEME DESTEĞİ

BURSA'DAN HAKKARİ'YE MALZEME DESTEĞİ

 

 Bursa’da hayırsever iş insanları, Hakkâri’deki ihtiyaç sahibi kursiyerlere malzeme desteği sağladı. BUTTİM Başkanı Sadık Şengül, “Kursiyerlerin çalışmalarına katkı sağlamak, bizleri mutlu etti” dedi.

 

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) 38. Komite Başkanı, Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi (BUTTİM) Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Şengül, Hakkâri’ye malzeme bağışı yapılmasına destek oldu.

 

KUMAŞ MALZEMESİ GÖNDERİLDİ

Sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında Bursa’dan, Hakkâri Halk Eğitim Merkezi’ne kumaş malzemeleri gönderildi. Pandemiye karşın, malzeme talebinde bulunan merkezin eğitim faaliyetlerinin aksamaması için kısa sürede çalışmayı tamamladıklarını belirten Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) 38. Komite Başkanı, Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi (BUTTİM) Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Şengül, “Hakkâri Halk Eğitim Merkezi’nin eksik malzemeler noktasında talebinin olduğunu öğrendik. İhtiyaç sahibi kursiyerlerin kullanması için materyal desteği sağladık. Merkezde üretilen nakış işleri ve ev tekstili ürünleri yapımında kullanılan kumaş ve diğer malzeme taleplerini yerine getirmiş olduk” dedi.

 

1 YILLIK İHTİYACI KARŞILAYACAK

Merkezin 1 yıllık ihtiyacını karşılayacak kumaş ve iplik teminini gerçekleştirdiklerini belirten Sadık Şengül, “Bu merkezdeki kursiyerlerin, el emeği göz nuru çalışmaları diledikleri gibi sergileyecek olmaları bizim için en büyük mutluluk olacak. Hem mesleki becerilerini geliştirmede, hem de aile bütçelerine destek olmaları noktasında katkıda bulunmaktan dolayı çok mutluyuz. Benzer sosyal sorumluluk çalışmalarına, pandeminin beraberinde getirdiği olumsuz şartlara karşın devam edeceğiz. Bağış çalışmasına katkıda bulunan iş insanlarına şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...........

Yeni Ekonomi Ekonomide En Güncel Haber

Doğru haber, Son dakika, Bursa iş dünyası, Bursa hava durumu, Bursa ekonomi haberi, Bursa kapalıçarşı, Piyasa, Döviz, Altın, Ekonomi, Ekonomi Haberleri, Dolar, Euro, Bitcoin