USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
06 Eylül 2022 Salı 11:02

Bursa'nın Yeni Yapı Marketi Açıldı

Bursa'nın Yeni Yapı Marketi Açıldı

Bursa'da Kasapoğlu ailesinin 40 yılı aşan ticari faaliyetlerinin değerli bir parçası olarak 2011 yılında kurulan Afeks; şehrin yeni ve büyük yapı marketini Orhaneli Yolu üzerindeki mağazasında açtı. Açılışa TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan ile Bursa protokolünün seçkin isimleri katıldı.

 

75 BİNDEN FAZLA ÜRÜN

11 yıldır ev geliştirme perakendeciliği sektöründeki tecrübesiyle yerli ve ithal çok sayıda markayı, uygun fiyat ve ödeme kolaylığıyla tüketiciyle buluşturan Afeks'in açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kasapoğlu, "Hızla değişen modern dünya dinamiklerine uyum sağlayan ticari faaliyetimizi en güncel ve en iyi koşullarda icra etmek, misafirlerimize alışveriş deneyiminin en iyisini yaşatmak için tasarladığımız yeni mağazamızın açılışında bir araya geldik. Çok yoğun bir emek ve mesai neticesinde görmüş olduğunuz şekline kavuşan yeni mağazamızda, her biri çok değerli onlarca markayı ve 75 binden fazla ürün çeşidini bir araya getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Başta çalışma arkadaşlarım olmak üzere, emeği geçen herkese huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum" dedi.

 

YATIRIMLAR DEVAM EDECEK

Türkiye’nin yapı marketi sloganıyla çıktığı yolda her geçen gün daha emin adımlarla sektörde var olmaya devam eden Afeks'in büyüyerek güçlenmeye devam edeceğini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kasapoğlu, konuşmasında ağabeyi Mehmet Emin Kasapoğlu ile babası Ahmet Faruk Kasapoğlu’na da teşekkür ve şükranlarını sundu. Kasapoğlu, "Ben ve ağabeyim, Kasapoğlu Ailesi’nin kırk yılı aşan ticari hayatının temsilcileri olarak buradayız. Ailemizle birlikte bir ticari kültür inşa ettiğimize inanıyorum. İnşallah, bu kültürü bir miras olarak da bırakacağız. Bize, bizden sonraki kuşaklara devredebileceğimiz bir kültür emanet ettiği ve elbette babamız olduğu için üçüncü teşekkürü ise Sayın Ahmet Faruk Kasapoğlu’na etmek istiyorum. Türkiye’nin yeni nesil yapı marketi olmak için yatırımlara devam edeceğiz..." ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından Kasapoğlu ailesiyle birlikte açılış kurdelesini kesen protokol üyeleri, mağazyı gezdi.