USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
01 Kasım 2022 Salı 09:08

Bursa'nın Yeni Yaşam Alanının Temeli Atıldı

Bursa'nın Yeni Yaşam Alanının Temeli Atıldı

Atış Şirketler Grubu’nun, en yeni projesi Babylon’un satış ofisi lansmanı ve birinci etabının temeli coşkulu bir törenle atıldı. Törene Atış Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hüsamettin Atış, Atış Şirketler Grubu CEO’su Ahmet Atış ile proje partnerleri, protokol temsilcileri ve basın mensupları katıldı.

 

HEDEF 5 YILDA BİTİRMEK

Babylon Proje temel atma töreni ve satış ofisinin açılışında konuşan Atış Şirketler Grubu CEO’su  Ahmet Atış, bu zamana kadar Babylon Projesi’nin Downtown’dan yürütülen satış ve tanıtım çalışmalarının artık buradan devam edeceğini belirtti. Türkiye’nin karma porjesi Downtown’u hayata geçirerek büyük bir başarıya imza attıklarını hatırlatan Ahmet Atış, Bursa’ya değer katacak yeni yatırımlara da hız kesmeden devam ettiklerini kaydetti. Babylon Projesi’nin de konut alanlarının yanı sıra bünyesinde barındıracağı otel, AVM, ofis ve konutlarıyla kentin yeni yaşam alanı hatta ikonu haline geleceğini n altını çizen Atış,  “Downtown Proejesi’nde kasları kuvvetlendirdik, şimdi sıra Babylon Projemiz için aynı yolu yürümeye geldi. Babylon Projesi’ni ilk iki etabında toplam 900 bin metrekarelik bir alanda geliştiriyoruz. Bu projenin tamamını bitirmek için 5 yıllık bir hedefimiz var. Birinci etabımızı 2024 yılında, ikinci etabımızı ise 2025 yılının sonunda teslim edeceğiz. Projenin içindeki AVM yapılanmalarımızla Türkiye’nin beşinci büyük eğlence ve yaşam merkezini Bursalılar ile buluşturacağız. Babylon’un içinde hayata geçireceğimiz otel ile de Bursa’nın turizm nabzını da elimizde tutuyor olacağız.” dedi.

 

İLK TESLİMAT ARALIK 2024'TE

Satış ofisinin de hizmete sunulduğu Babylon Projesi’nin ilk etabında toplam 315 bin metrekare inşaat alanı bulunuyor. İçinde 870 konut, 540 ofis, 35 bin metrekarelik AVM ve rezidansların bulunacağı karma projenin, 2024 yılının 12’nci ayında teslim edilmesi planlanıyor. Şehrin yeni cazibe merkezi olacak Babylon 2 Projesi ise 215 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde yükselecek. Mevcudunda 464 konut, 238 ofis, 22 bin metrekarelik AVM, 128 odalı otel ve marka konutların bulunacağı Babylon 2 Projesi 2025 yılının 12’nci ayında teslim edilecek.