USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
28 Temmuz 2021 Çarşamba 10:58

BUTTİM’İ MARKA HALİNE GETİRECEĞİZ

BUTTİM’İ MARKA HALİNE GETİRECEĞİZ

BUTTİM İşletme Kooperatifi 2019 Mali Genel Kurulu ve 2020 Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Başkan Sadık Şengül, BUTTİM’i marka haline getirmek için tempoyu artırdıklarını söyledi.

 

 

S.S. Bursa Uluslararası Tekstil Ticaret ve Alışveriş Merkezi İşletme Kooperatifi’nin 2019 Yılı Mali Genel Kurulu ve 2020 Yılı Olağan Genel Kurulu, Bursa Uluslararası Tekstil Ticaret Merkezi (BUTTİM) Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

 

 

İHRAÇ VE YENİ ÜYE ALIMI KARARI

 

Kooperatif faaliyetlerinin konuşulduğu toplantıda, pandemi sonrası başlayan normalleşme sürecinde yapılacaklar kararlaştırıldı. Ayrıca toplantıda kat maliki olmayan eski üyelerin ihraç edilmesi ve yeni kat maliklerinin kooperatif üyeliğine alınması kararı da verildi. Olağan Genel Kurul’da yeniden Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı seçilerek güven tazeleyen BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Şengül, “Daha güzel bir BUTTİM yaratmak adına Yönetim Kurulumuzla birlikte merkezimizi değerli bir marka haline getirebilmek için yeni dönemde de çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

 

 

‘HEDEFİMİZ, DEĞERE DEĞER KATMAK’

 

BUTTİM’i ülkemizin sayılı ticaret merkezlerinden biri konumuna getirmek üzere faaliyetlerini sürdürdüklerini ifade eden BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Şengül, “Ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz ve açıkçası söylemek gerekirse önümüzü göremediğimiz bir sürecin de içerisindeyiz. Bu yüzden öncelikle BUTTİM; Bursa, ülkemiz ve tüm dünya için sağlık diliyorum. Hedefimiz, üyelerimizin de katkılarıyla BUTTİM’in değerine değer katmak. Üyelerimize örnek olacak bir yönetim bırakmayı amaçlıyoruz. Yönetim Kurulumuz ile birlikte bu yolda hızlı ve emin adımlarla ilerleyeceğimize inancımız tam” şeklinde konuştu. Tek liste ile gidilen seçimde Yönetim Kurulu Üyeleri olarak Sadık Şengül, Mehmet Emin Tamam ve Mehmet Okur seçildi. Denetim Kurulu Üyeleri ise Gülten Demir, Sadettin Garip ve Necmi Kasapoğlu’ndan oluştu.