USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış

2023 Fuar Takvimi

Junioshow Bursa Uluslararası Bebe, Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı 2023-07-10

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) iştiraki KFA Fuarcılık Şirketi organizasyonunda düzenlenen JUNIOSHOW Bursa Uluslararası Bebe, Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı, Bebe Çocuk Konfeksiyon Sektörü Sanayici ve İş Adamları Derneği (BEKSİAD) iş birliğinde Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde 10-13 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek.

Katılımcı firmanın özel dekor stantlarla bebek ve çocuk konfeksiyonu için kreasyonlarını tanıtacağı fuar, katılımcılarına ve ziyaretçilerine hem tasarım hem yenilik odaklı uluslararası bir platform sunacak.

@YAKLAŞAN_FUAR
Bursa Textile Show 2023-09-05

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) iştiraki KFA Fuarcılık’ın Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) işbirliğinde Bursa Textile Show, 5-7 Eylül 2023'te Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek.

@YAKLAŞAN_FUAR
Bursa 15. Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı 2023-10-03

Ülkemizin en kapsamlı hayvancılık fuarlarından olan Fuar, eş zamanlı düzenlendiği BURTARIM Fuarı ile birlikte; üretim yapan fuar katılımcısı firmalarımızın pazarlama faaliyetlerini geliştirmek, çiftçimizi yeni teknolojiler ile buluşturarak verimliliklerini arttırmak ve nihayet ülkemiz ihracatının artmasına sağlayacağı katkılar göz önünde tutularak hazırlanmaktadır.

@YAKLAŞAN_FUAR
Bursa Uluslararası Blok Mermer Fuarı 2023-10-25

'Sektörün En Ağır Fuarı'nda 7 salon ve açık sergileme alanında ürünler görücüye çıkarılacak. Yüzlerce üretici, binlerce yeni blok sergilenecek. 50 bin metrekare sergileme alanında 50 bin ton blok mermer beğeniye sunulacak.

@YAKLAŞAN_FUAR