USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
16 Eylül 2021 Perşembe 22:33

GİRİŞİMCİLER TARİHİ MEKANDA BULUŞUYOR

GİRİŞİMCİLER TARİHİ MEKANDA BULUŞUYOR

 Ev dekorasyonundan çocuklar için sağlıklı oyuncaklara, kişisel bakım ürünlerinden sürdürülebilir modaya kadar birçok alanda 170’ten fazla girişimciye ev sahipliği yapacak Local Makers Tasarım Festivali, 17-30 Eylül tarihinde herkesin katılımına açık olacak.

Hayalleri ve yeteneğiyle bir şeyler ortaya koyan, geliştiren, üreten ‘Maker’lar 17-30 Eylül tarihleri arasında Fişekhane’de buluşuyor. Local Makers Market tasarım festivalinde ziyaretçiler, tüketmekten çok üretimin gücüne inanan, paylaşma konusunda tutkulu “Maker”ların hikayelerine eşlik edecek ya da yepyeni hikayelere ‘merhaba’ diyecekler.

Tasarım festivali ev dekorasyonundan çocuklar için sağlıklı oyuncaklara, kişisel bakım ürünlerinden sürdürülebilir modaya kadar birçok alanda 170’ten fazla girişimciye ev sahipliği yapacak. Doğal kaynakları koruyan ve doğaya zarar vermeyen materyalleri kullanan üreticilerle çalışan Local Makers, 17 Eylül’de Fişekhane’de başlayacak festivalde 50 “Maker”ı ağırlayacak.

30 Eylül’e kadar sürecek festivalde ücretsiz workshop ve söyleşiler düzenlenecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haberin Doğrusu, Bursa haber, Bursa son dakika, Doğru haber, Son dakika, Bursa iş dünyası, Bursaspor, Bursa hava durumu, Bursa nöbetçi eczaneler, Bursa ekonomi haberi, Bursa kapalıçarşı, Bursa trafik durumu