USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
22 Haziran 2021 Salı 15:48

GÜRSEL DURMUŞ, GÜVEN TAZELEDİ

GÜRSEL DURMUŞ, GÜVEN TAZELEDİ

Artvinli Sanayici İş Adamları Yönetici ve Serbest Meslek Mensupları Derneği (ARSİYAD) 8. Olağan Genel Kurulu gerçekleşti. Aynı zamanda YeniEkonomi web portalımızın Köşe Yazarı olan Gürsel Durmuş, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

 

 

Bursa'da farklı sektörlerde faaliyet gösteren Artvinli iş insanları ve serbest meslek mensuplarını aynı çatı altında buluşturan ARSİYAD’ın 8. Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeleyerek oy birliği ile yeniden Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Gürsel Durmuş, “18 yıldır büyük emeklerle bugüne dek gelen derneğimiz bundan sonra da çalışmalarını hız kesmeden sürdürecek“ açıklamasını yaptı.

 

 

‘GELECEĞE KÖPRÜLER KURUYORUZ’

 

Kurulduğu günden bu yana ARSİYAD’a emek veren herkese teşekkürlerini sunan Başkan Gürsel Durmuş, “ARSİYAD, Artvin kökenli iş insanlarını tek bir çatı altında toplayan Bursa merkezli Türkiye kapsamlı bir kuruluştur. Doğduğumuz kentlerden doyduğumuz kentlere kültürümüzü taşıyarak geçmişten geleceğe önemli köprüler inşa etmiş oluyoruz. ARSİYAD’a 18 yıldır ciddi bir emek ve özveri gösterdiğimiz açıkça ortada. Bu camianın bir ferdi olmaktan onur ve gurur duyuyorum. ARSİYAD’ın çalışmalarını hep daha ileriye taşımak için durmadan çalışmaya devam ettik, bundan sonra da edeceğiz. Pandemi sürecinde de çalışmalarımızı ve eğitimlerimizi online ortama taşıyarak hız kesmeden sürdürdük. E-ticaret, dijitalleşme gibi konularda uzmanlarla toplantılar gerçekleştirerek üyelerimizi bilgilendirdik” diye konuştu.

 

 

‘ÜYE SAYIMIZI ARTIRACAĞIZ’

 

Yeni dönemde de özgün çalışmalar gerçekleştirmeye devam edeceklerini kaydeden Durmuş, “Üyelerimizin ve ülkemizin güçlenmesi için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz.  Ekolojik dengeyi bozmadan, sürdürülebilir yaşam anlayışından taviz vermeden gelecek kuşaklara örnek olmayı temenni ediyoruz. Üye sayımızı en az yüzde 50 oranında artırarak derneğimizi daha etkin konuma getirmeyi ve yeni iş birliklerine imza atmayı hedefliyoruz. Tüm paydaşlarımızla Atatürk ilkelerine bağlı kalarak ülkemizin başta ekonomi olmak üzere tüm alanlarda gelişimine katkı koyacağız” ifadelerini kullandı.

 

 

Özel Haber: Ezgi KAYI