USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
21 Kasım 2020 Cumartesi 21:28

Yazım dünyasına yeni bir soluk; Dutluk

Yazım dünyasına yeni bir soluk; Dutluk

Yazım dünyası da artık teknolije an be an ayak uyduruyor. Sayfa çevirme sesini özlesek de dijital ve sesli kitaplar artık büyük bir hızla hayatımıza giriyor. Dutluk Dergi de değişen yazım dünyasına yine dijital ortamda ışık tutuyor.

"Bizim oralar hep dutluktu" sözü, kısa sürede gelişen yerleşim yerleri için söylenir aslında. Hızlı değişim en kısa böyle anlatılırdı. Yazım dünyası için de benzer sözler üretebiliriz artık. Mürekkep kokusunu içimize çekemesek, sayfa çevirme sesini duyamasak ve bir sonraki sayfaya geçmek için parmağımızı yalamasak bile kitap bir şekilde hayatımızda var olmaya devam ediyor. Kitap dijital çağa ayak uydurur da kitap ve yazarlar önerisinde bulunan dergiler geride kalır mı? Dutluk Dergi de bunlardan biri. Yazım dünyasına yeni bir soluk getiren "Dutluk Dergi" eski ve yeni pek çok yazar ve kitaba ilişkin bilgileri barındırıyor.

"www.dutlukdergi.com" adlı internet sitesi, yerli ve yabancı çok sayıda kitap ile yazara ilişkin bilgiyi bünyesinde barındırıyor. Öykü, roman ve biyografi kitapları, yazar hayatları, sanat içerikli dizi ve filmlere de sayfalrında yer veren Dutluk Dergi yine kitap ve yazarlara ilişkin haberlere yer vererek bu konuda da öncelik yapıyor. Pek çok kitapseverin sosyal medya üzerinden paylaşımıyla gönüllü reklamı yapılan Dutluk Dergisi, çok kısa sürede azımsanmayacak düzeyde takipçi ve okura ulaştı.