USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
24 Ocak 2021 Pazar 10:15

İNGİLİZLERİN KISITLAMA KABUSU SÜRECEK Mİ?

İNGİLİZLERİN KISITLAMA KABUSU SÜRECEK Mİ?

İngiliz Bakanların yeni haftada ülkedeki seyahat kısıtlamalarının artırılması konusunda görüşecekleri bildirildi. Sıkılaşma kararları arasında, İngiltere’ye giriş yapacakların otellerde karantinaya alınması yer alıyor

İngiltere Başbakanı Boris Johnson Cuma günü düzenlediği basın toplantısında, İngiltere'nin sınırlarını Kovid-19 virüsünün yeni türlerinden korumak için daha fazla önlem alınabileceğini söyledi.

 

10 GÜN KURALI

BBC’nin haberine göre, İngiltere’de hükümet yetkilileri seyahat edenlerin 10 gün boyunca otellerde karantinaya alınmasını ve konaklama ücretlerinin karantina altına alınan kişi tarafından ödemesini zorunlu kılmayı düşünüyor.

İngiltere'nin mevcut kısıtlamaları çoğu uluslararası seyahati yasaklarken, Ocak ayının başlarında getirilen yeni kuralla ülkeye giriş yapacakların seyahat öncesinde koronavirüs testi yaptırması isteniyor.

Daha katı sınır kurallarının, bir yıla yakındır Kovid-19 kısıtlamalarından dolayı mali baskı altında olan havacılık ve turizm sektörünü derinden etkileyeceği söyleniyor.

 

 

(KAYNAK: BLOOMBERG HT)

 

...........................

 

 

Yeni Ekonomi Ekonomide En Güncel Haber

 

 

Doğru haber, Son dakika, Bursa iş dünyası, Bursa hava durumu, Bursa ekonomi haberi, Bursa kapalıçarşı, Piyasa, Döviz, Altın, Ekonomi, Ekonomi Haberleri, Dolar, Euro, Bitcoin