USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
18 Temmuz 2021 Pazar 14:35

KAMP ALANLARINDA BAYRAM DOLULUĞU

KAMP ALANLARINDA BAYRAM DOLULUĞU

9 günlük bayram tatilini fırsat bilen tatilciler adeta kamp alanlarına akın etti.


Muğla'nın Marmaris ilçesinde 9 günlük Kurban Bayramı tatilini fırsat bilen tatilciler kamp alanlarını doldurdu. Pandemi sürecinde en ekonomik izole tatil olarak çadır kampını tercih eden tatilciler, Marmaris Hisarönü Mahallesi'nde bulunan özel kamp alanlarına akın etti. Kamp alanındaki tüm yerler dolarken, tatilciler ilçe merkezlerinden çok kırsal mahallelerdeki çadır kamplarını tercih etti. Konya’dan dört kızı ile tatile gelen Şahide Baran, "Biz hep çadır tatilini tercih ediyoruz, bayramımızı da burada geçireceğiz. Doğa ile deniz ile iç içe olmanın keyfi çok güzel. Birçok şehre kamp yapmaya gittik ama yine Marmaris’ten vazgeçemedik. Hem şehrin içi hem de buralar çok güzel" dedi.

Bayram tatili dolayısıyla tüm yerlerinin dolduğunu ifade eden kamp alanının işletmecisi Selma Evcan, "Bayram dolayısı ile tüm yerlerimiz doldu. Gelenlerin çoğu akraba ve tanıdık, birlikte izole tatil yapmak istedikleri için çadır alanları yakın tutuyorlar. Normalleşme sürecine girmiş olsakta pandemi kuralları devam ediyor. Çadırların arasındaki mesafe ve işletmemizdeki hijyene had safhada dikkat ediyoruz" şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

Yeni Ekonomi Ekonomide En Güncel Haber

 

Doğru haber, Son dakika, Bursa iş dünyası, Bursa hava durumu, Bursa ekonomi haberi, Bursa kapalıçarşı, Piyasa, Döviz, Altın, Ekonomi, Ekonomi Haberleri, Dolar, Euro, Bitcoin