USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
07 Ocak 2021 Perşembe 10:57

Ödünç: “TOGG gurur kaynağımız”

Ödünç: “TOGG gurur kaynağımız”

AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM Dışişleri Komisyonu Üyesi Atilla Ödünç, tamamen yerli ve milli Türkiye’nin otomobili TOGG’un tüm Türkiye’nin gurur kaynağı olduğunu söyledi.

 

Ödünç, bünyesinde “www.haberindogrusu.com” ve” www.yeniekonomi.net” sitelerini barındıran Troyka Medya’yı ziyaretinde özel açıklamalarda bulundu.

 

 

 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Bursa ve ilçeleri ile ülkenin geneli için faydalı çalışmalar yapma gayreti içinde olduklarını ifade eden Ödünç, “Bizler AK Parti hükümetleri ve yerel yönetimler olarak ülkemizin gelişimine katkıda bulunacağız. Bursa’nın kalbinde doğan, yerli ve milli otomobil olan ‘TOGG’ fabrikası altyapı çalışmaları tamamlandı. 2021 yılında üst yapı çalışmaları devam edecek. 2022 yılı itibariyle, fabrikanın tamamlanmasıyla birlikte Türkiye’nin otomobili 2023 yılından itibaren yollarda olacak. Türkiye’nin milli ve yerli otomobili hepimizin gururu olarak piyasaya çıkacaktır. TOGG bizler için 2023 yılında, Cumhuriyetin 100. Yılında büyük bir gurur kaynağı olacaktır” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

Atilla Ödünç, 2020 yılında alınan en önemli müjdelerden birinin Karadeniz’de bulunan doğalgaz rezervinin olduğunu anımsatarak, bu rezervin ülke ekonomisine kazandırılması adına da önemli çalışmalar yürütüldüğüne dikkat çekti. “Bu rezervin, çıkartılması, işletilmesi ve milletimize faydalı hale getirilebilmesi hepimizin büyük bir temennisi ve isteğidir” diyen Ödünç, şöyle devam etti:  Muhalefettekiler ‘doğalgazı bulamazlar’ dediler; biz çok şükür bulduk. ‘Çıkartamazsınız’ diyorlar, inşallah milletimizin de desteğiyle çıkartıp, işleteceğiz. Bunun milletin ekonomisine destek olacağına ben gönülden inanmaktayım. İnşallah 2021 yılında yapacağımız güzel çalışmalar, 2023 yılında Cumhuriyetin 100. yılında ülkemize, milletimize ve dünyaya ufuk açacaktır”  görüşünü aktardı.