USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
19 Ağustos 2022 Cuma 13:56

Oyun Oynayarak Para Kazanmak Mümkün

Oyun Oynayarak Para Kazanmak Mümkün

Bursa merkezli Metacorn Games firmasının ‘Hayatınıza Süper Bir Dokunuş’ mottosuyla hazırladığı projesi Süper Oyun, çok yakında oyun severlere sunulmayı bekliyor. Oyuncular, Süper Oyun sayesinde eğlenirken kazanç da sağlayabilecek.

Metacorn Games’in mobil oyun evreninde yarattığı kendi ekosistemiyle fikri mülkiyet ve patent haklarına sahip olduğu yenilikçi oyunu Süper Oyun ile uluslararası alanda başarı hedefleniyor. Mobil oyun, oyuncularına maddi kazanç dışında eğlenceli bir dünyanın da kapılarını aralıyor.

Melek Yatırımcıdan 8 Milyon
Melek yatırımcıdan aldıkları 8 milyon liralık yatırım desteği ve kurdukları güçlü iş birlikleriyle yerel ve global ölçüde başarı beklediklerini belirten Metacorn Games CEO’su Ali Özer, “Patent sahibi olduğumuz alanda, oyun ekosisteminde dünya genelinde bir ilki yapmış olacağız. Süper Oyun ile başlatacağımız serüvenle birlikte önce Türkiye’de sonra ise Avrupa, Amerika ve diğer bölgelere yayılacağız. Oyunu oynayanların kazanacağı hediyeler ile hayatları tamamen değişebiliyor olacak. Oynaması ücretsiz ve kolay olan şans ve strateji oyunu olan Süper Oyun, her yaş grubunun rahatlıkla oynayabileceği sadelikte tasarlandı. Bu oyun, Türkiye pazarındaki geniş bir kullanıcı kitlesine hitap edecek şekilde hazırlanmıştır. Firmamızın sahip olduğu patent ve telif haklarından dolayı oyunun kullanıcıları arasında binlerce, hatta milyonlarca lira kazanabilecekleri bir oyun sunuyoruz” dedi.