USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
10 Kasım 2021 Çarşamba 15:18

SERİM YAZILIM TEKNOLOJİLERİ, MOBİLEFEST'TE YERİNİ ALDI

SERİM YAZILIM TEKNOLOJİLERİ, MOBİLEFEST'TE YERİNİ ALDI

Serim Yazılım, 11-13 Kasım 2021 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan fuarda, akıllı şehir ve mikromobilite uygulamalarını ziyaretçilerinin deneyimine sunacak.

Fuar öncesi açıklamalarda bulunan Serim Yazılım Teknolojileri Genel Müdürü Rasim Serim, fuarda; IOT, mobil ödeme sistemleri, elektrikli scooter, kiosk ve yazılım çözümlerini sergileyeceklerini söyledi. Serim, “2009 yılından bu yana kurumların ihtiyacı olan yazılım teknolojileri üreten firmamız, ikincisi bu yıl düzenlenecek olan Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı ve Konferansı’nda yerini alacak. Yerli ve yabancı yüzlerce sektör temsilcisinin katılımıyla gerçekleşecek olan fuarda, bizler de Perşembe gününden itibaren yerimizi alıyoruz. Pandemi nedeniyle ara verilen bu tarz fuar etkinliklerine yeniden başlayacak olmanın heyecanıyla ve Türkiye’de ses getireceğini inandığımız projelerimizle, güzel işbirlikleri sağlayacağımıza inancımız tam” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haberin Doğrusu, Bursa haber, Bursa son dakika, Doğru haber, Son dakika, Bursa iş dünyası, Bursaspor, Bursa hava durumu, Bursa nöbetçi eczaneler, Bursa ekonomi haberi, Bursa kapalıçarşı, Bursa trafik durumu