USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
10 Eylül 2022 Cumartesi 07:59

Sünnet Şölenine VM Medical Park Bursa Desteği

Sünnet Şölenine VM Medical Park Bursa Desteği

 

Bursa’da yüzlere çocuk, VM Medical Park Bursa Hastanesi ve Nilüfer Belediyesi iş birliğinde gerçekleştirilen şölenle sünnet edildi.

 

Nilüfer Belediyesi Geleneksel Sünnet Şöleni kapsamında VM Medical Park Bursa Hastanesi tarafından hijyenik ortamda cerrahi operasyonla sünnet olan çocuklara ve ailelerine yönelik eğlence programı düzenlendi.

 

TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM EDİLDİ

Her yıl yaz döneminde Nilüfer Belediyesi Sosyal Hizmetler Bürosu’na başvuran ve muhtarlarca tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına yönelik düzenlenen şölende Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, VM Medical Park Bursa Hastanesi Genel Müdürü Metin Arslan’a hastanenin sağladığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti. Dayanışma örneği olarak sürdürülen etkinliğe yoğun katılım gerçekleşti.

 

‘SOSYAL SORUMLULUK BİLİNCİYLE HAREKET EDİYORUZ’

Organizasyona destek vermekten dolayı mutlu olduklarını söyleyen VM Medical Park Bursa Hastanesi Genel Müdürü Metin Arslan, “Türkiye’nin en yaygın sağlık grubu MLP Care bünyesinde 16 yıldır Güney Marmara’nın sağlık üssü konumunda olmaya devam eden hastanemiz, ‘Herkes İçin Sağlık’ sloganıyla çıktığı yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Sağlığa değer katan hizmet anlayışımız gereği, halk sağlığına yönelik sosyal sorumluluk kapsamında birçok projede gururla yer alıyoruz. Bu doğrultuda sünnet şölenleri de çok önemsediğimiz organizasyonlar arasında. Nilüfer Belediye Başkanı Sayın Turgay Erdem ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Sosyal sorumluluk bilinciyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.