USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
19 Mayıs 2021 Çarşamba 12:47

TETSİAD’DAN 30. YIL HEDİYESİ

TETSİAD’DAN 30. YIL HEDİYESİ

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği TETSİAD, 30’uncu yılında yeni adresine taşındı. Başkan Hasan Hüseyin Bayram, “Üyelerimiz için donanımlı bir yapı oluşturduk” dedi.

 

 

Ev tekstili sektörünü tek çatı altında toplayan Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği TETSİAD, üyelerini ayrıcalıklı hizmetlerle buluşturmak için yeni adresine taşındı. İstanbul Kabataş’a bağlı Ömer Avni Mahallesi Meclis-i Mebusan Caddesi’nde 71 numaralı binaya taşınan Derneğin yeni adresinde üyeler, iş görüşmelerini gerçekleştirebilirken ulaşımda kolaylık ayrıcalığını da yaşıyor.

 

 

 

 

 

 

‘İLHAM VEREN BİR ORTAM VAR’

 

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği, yapısını günden güne geliştirerek, güçlü üye potansiyeli ile sektörün sesini daha da gür çıkarmak adına çalışmalarını sürdürüyor. 30. yıllarında yeni binalarına taşındıklarına dikkati çeken Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Bayram, “Üyelerimizin karşılaştığı her sorun için farklı çözümler üretmek adına çaba göstermeye devam ediyoruz. Bu anlamda TETSİAD’ımızın yeni binasını da aktif olarak üyelerin hizmetine sunmaya başladık. Görevi devraldıktan sonra hayata geçirmek istediğimiz en önemli adımlardan biri derneğimizin kendine ait bir binasının olmasıydı. Yeni merkezimiz, tüm üyelerimizin kullanımına açık. Üyelerimizin çalışmalarını, konforlu bir ortamda ve en iyi imkânlarla yapmaları için özel bir ortam oluşturduk. Güzel bir manzara eşliğinde ilham veren bir çalışma ortamımız var. Üyelerimize ayrılan özel toplantı odaları bulunan yeni dernek merkezi binamız, yüksek hızlı internet bağlantısı ve teknolojik alt yapısı ile üyelerimizin İstanbul’daki iş görüşmelerine ve toplantılarına olanak sağlıyor. Artık yeni binamızı üyelerimizin aktif olarak kullanmasını temenni ediyoruz” diye konuştu.

 

 

 

 

‘ÜYE SAYIMIZ HIZLA ARTIYOR’

 

Sektördeki mevcut ihtiyaçlara göre üyelerine her konuda çözümler sunmaya devam ettiklerinin de altını çizen Hasan Hüseyin Bayram, “Derneğimizin bayrağını daha da ileriye taşımak, uluslararası platformda kendini gösteren kuruluşlarımızın sayılarını her geçen gün artırmak, daha çok sayıda marka ile dünya vitrinlerinde yer alabilmek TETSİAD’ın başlıca hedefleri. Giderek artan üye sayımız ve güçlü üye profilimizle çok daha emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz” dedi.