USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
09 Şubat 2022 Çarşamba 10:18

Uluslararası Sertifikalı İngilizce Eğitimi Dönemi

Uluslararası Sertifikalı İngilizce Eğitimi Dönemi

Bursa’da faaliyet gösteren Serpil Kalin Yabancı Dil Kursu, Türkiye’de ilk kez uygulanan Uluslararası Cambridge Sertifikasyon Sistemi ile geleceğin CEO’larına dünya üniversitelerinin yolunu açıyor. Uluslararası Cambridge Sınavında başarılı olan öğrencilere sertifikaları törenle verildi.

Yabancı dil eğitiminde uluslararası sertifikasyon sistemi uygulayan Serpil Kalin Yabancı Dil Kursu’nun başarılı öğrencileri için Cambridge Üniversitesi tarafından gönderilen sertifikalar için tören düzenlendi. Ailelerin büyük heyecan yaşadığı törende öğrenciler, İngilizce konuşma becerileri ile göz doldurdu.

‘CAMBRIDGE SINAV MERKEZİ OLDUK’
Eğitim hayatı boyunca aklı ve tüm hafızası ile dilbilim uzmanlığına odaklandığını ve adını taşıyan kursta geleceğin CEO’larını, bilim insanlarına kariyerlerinde gerekli olan yabancı dil eğitimini Türkiye’de ilk kez uluslararası sertifikasyon sistemi ile verdiğini kaydeden Serpil Kalin, “Resmi olarak Cambridge Sınav Merkezi olarak faaliyetlerimizi gururla sürdürüyoruz. Özel sistemimiz sayesinde öğrencilerimizin uluslararası üniversitelerde okumalarını sağlayacak yabancı dil eğitimi veriyoruz.

TÜRKİYE’DE BİR İLK…
Cambridge sertifikaları çalışmalarını yürüterek, Türkiye’de ilk kez devlet okulu öğrencilerine bu sistem kapsamında eğitim vererek uluslararası sertifika almalarını sağlamanın gururunu yaşadığını da kaydeden Serpil Kalin, “Uluslararası Cambridge Sertifikasyonu ile çocuklarımızı parlak bir geleceğe hazırlamak için profesyonel ekibimle gece-gündüz demeden çalışıyoruz. Gücümüzü, yarım asırlık tecrübemizden alıyoruz. Her dönem tüm seviyelerde kontenjanlarımız dolarken yoğun ilgi gören bursluluk sınavı ile de farkındalık oluşturuyoruz. Alanımızda fark yaratmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Törende yaklaşık 100 öğrenci, uluslararası geçerliliği olan sertifikalarını velileriyle birlikte öğretmenlerinin elinden alırken İngilizce konuşma becerileri ile göz doldurdu.