USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
11 Nisan 2021 Pazar 11:53

ULUTEK’TE MELEK YATIRIM VE İŞBİRLİĞİ FIRSATLARI ANLATILDI

ULUTEK’TE MELEK YATIRIM VE İŞBİRLİĞİ FIRSATLARI ANLATILDI

ULUTEK Teknopark tarafından firmalara melek yatırımcı ağı hakkında bilgilendirme yapıldı. Genel Müdür Prof. Dr. İrfan Karagöz, “Firmaların geleceğine katkı sağlamayı amaçlıyor, eğitim çalışmaları ile ULUTEK Teknopark bünyesinde faaliyet gösteren firmaların arasındaki etkileşimi devamlı kılarak, sürekli gelişim sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

ULUTEK Teknopark, bünyesinde faaliyet gösteren firmaların, iş hayatlarında önlerini açacak ve katkı sağlayacak eğitimleri sürdürüyor. ULUTEK Teknopark ile Keiretsu Forum iş birliğinde düzenlenen Melek Yatırım Online Bilgilendirme Toplantısında firmalara melek yatırımcılık ve kurumsal işbirlikleri hakkında önemli detaylar paylaşıldı.

 

 ‘YATIRIM ALANLARININ SAYISI ARTSIN’

Açılış konuşmasını yapan ULUTEK Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. İrfan Karagöz, “Yatırım konusunda gelen sorular ve talepler nedeniyle firmalarımıza yol göstermek amacıyla yatırım temelinde Nisan ayında üç etkinlik organize ediyoruz, böylelikle ilkini gerçekleştirmiş olduk. Teknopark firmalarının önünü açacak, geleceklerine katkı sağlayacak çalışmaların her zaman destekçisiyiz. Firmalarımızın büyümesi bizi mutlu ediyor. Geçtiğimiz yıl da bölgemizden yatırım haberleri aldık, bölgemizde faaliyet gösteren 3 firmamıza 2020 yılında 6 Milyon Lira üzerinde yatırım söz konusu. Umuyorum, 2021 yılında da yatırım almaya hazırlanan firmalarımızdan çok güzel haberler alacağız. Keiretsu Forum’a desteklerinden dolayı katılımcılarımız adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

‘KURUMSAL İŞBİRLİKLERİ SAĞLIYORUZ’

Toplantıda girişimcilerin, melek yatırımcılar karşısında en çok dikkat etmesi gereken konulara değinen Keiretsu Forum Girişimci İlişkileri Direktörü Emir Uzunoğlu da sunumlarını nasıl etkili hale getirecekleri ile ilgili önemli bilgiler verdi. Türkiye’deki girişimcilik ekosistemlerini ve yatırım istatistiklerini anlatan Uzunoğlu, “8 yılda 55 girişime 75 milyon TL tutarında yatırım yaparak Türkiye’nin en çok sayıda girişime yatırım yapan melek yatırımcı ağı olduk. Ulusal ve uluslararası kurumlarla işbirliği yaparak yatırımcılarımızı işbirliklerine teşvik ederek etkileşimi de sağlıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Hazine Müsteşarlığı tarafından akredite edilen melek yatırımcı ağlarından biriyiz.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

........................

 

Yeni Ekonomi Ekonomide En Güncel Haber

 

Doğru haber, Son dakika, Bursa iş dünyası, Bursa hava durumu, Bursa ekonomi haberi, Bursa kapalıçarşı, Piyasa, Döviz, Altın, Ekonomi, Ekonomi Haberleri, Dolar, Euro, Bitcoin