USD/TRY ABD DOLARI / TL
Alış    Satış
EUR/TRY EURO / TL
Alış    Satış
GBP/TRY STERLİN / TL
Alış    Satış
GAU/TRY GR ALTIN / TL
Alış    Satış
16 Ağustos 2021 Pazartesi 10:36

YEŞİL ÇEVRE’DE AŞI SEFERBERLİĞİ

YEŞİL ÇEVRE’DE AŞI SEFERBERLİĞİ

Yeşil Çevre Arıtma Tesisi İşletme Kooperatifi, Koronavirüs salgınına karşı geliştirilen aşılara yönelik bilinci ve teşviki artırmak amacıyla personelini bilgilendirmeye devam ediyor.

Yaklaşık iki yıldır tüm dünyanın gündeminde yer alan Koronavirüs salgınında aşılama çalışmalarının hız kazanması ile birlikte aşı ile ilgili önyargıları yıkmak ve bilinçlendirmek adına S.S. Yeşil Çevre Arıtma Tesisi İşletme Kooperatifi’nde personele aşı hakkında  bilgilendirme yapıldı. 

‘KARŞI DEĞİL, TARAF OLMALIYIZ’

Yeşil Çevre Arıtma Tesisi İşletme Kooperatifi’nde gerçekleşen eğitimde konuşan Genel Müdür Mehmet Aydın, “Ülkemizin ve dünyanın ana gündemini uzun süre meşgul eden salgın nedeniyle önceliklerimiz, iş yapış şekillerimiz kısacası hayatımız tümüyle değişti. Bilim dünyasının çalışmaları neticesinde bulunan aşıların normalleşme dönemine girilmesinde katkısı çok büyük. Ancak aşılama konusuyla ilgili vatandaşlarımızın bilgi eksikliğinden kaynaklı önyargısı olabiliyor. Bunu tersine çevirmemiz gerekiyor. İçinde olduğumuz bu zorlu süreci atlatıp eski günlerimize geri dönmemizin tek yolu aşılanmak. Biz de Yeşil Çevre olarak personelimizin bu konuda bilincini artırmak için bilgilendirme yapmak istedik. Aşılamaya kesinlikle karşı değil, taraf olmalıyız” diye konuştu.

‘EN BÜYÜK SİLAHIMIZ…’

Tarih boyunca salgın hastalıklara karşı en büyük silahın aşı olduğunu dile getiren Yeşil Çevre Arıtma Tesisi İşletme Kooperatifi İş Yeri Hekimi Süheyla Tak da “Covid-19’a karşı geliştirilen aşılar, şimdiye kadar geliştirilen diğer tüm aşılardan daha yüksek bir teknolojiye ve bilgi birikime dayanıyor. Ayrıca klinik deneyler, çeşitli yaş ve etnik grupları içeren 10 binlerce kişi üzerinde yapılıyor ve bu yüzden hepsi içinde en güvenli olanlar son geliştirilen aşılar. Lütfen, asılsız iddialara kulak asmadan aşılarımızı olalım” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni Ekonomi Ekonomide En Güncel Haber

 

Doğru haber, Son dakika, Bursa iş dünyası, Bursa hava durumu, Bursa ekonomi haberi, Bursa kapalıçarşı, Piyasa, Döviz, Altın, Ekonomi, Ekonomi Haberleri, Dolar, Euro, Bitcoin